Seoul is a big city. But maybe someone out there is fated to love you.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Ignoranţa este solul în care creşte încrederea în miracole

In jos 
AutorMesaj
Shin Sang

Varsta : 25

MesajSubiect: Ignoranţa este solul în care creşte încrederea în miracole   Joi Dec 22, 2011 12:32 am

Ora 23:30

Era tarziu, asa ca Shin fiind in apropierea unui hotel se gandi sa stea in noaptea asta acolo. Isi tarai picioarele, fiind mai mult obosit dupa toate cele intamplate. Lua cheia si deschise usa larg, indreptandu-se apoi spre dus. Dadu drumul la apa usor rece si statu acolo aproximativ vreo 20 de minute. Isi puse un prosop in jurul braului trantindu-se apoi in pat.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Park Min Jun

Localizare : Over the rainbow<3

MesajSubiect: Re: Ignoranţa este solul în care creşte încrederea în miracole   Joi Dec 22, 2011 4:56 am

Avusesem un concert foarte greu si eram tare obosita.Nu imi venea sa cred ca a durat asa de mult acest concert.Am oftat usor si am intrat in cabina de dus.M'am relaxat simtind cum apa calda imi atingea usor si delicat piele.Cand am iesit din baie mi'am pus in jurul corpului un prosop.Nu era foatre decent dar aveam sa imi pun si rochita de noapte peste ceva timp.Ma gandeam sa ma schimb si sa ma uit la un film.Un film de groaza.Ahh pacat ca nu erau vecinii mei.Macar puteam sa mai invit pe cineva,dar acum nu puteam sa ma duc la usa cuiva si sa il intreb daca vrea sa vina la un film cu mine.M'am dus la dulap si am inceput sa imi caut prin rochitele de seara.
-Asta nu,asta nu,asta sigur nu.Hmm...asta e perfecta,spun eu zambind usor
Imi luasem o rochie de seara rosie si mi'am pus'o pe mine.Ca de obicei imi venea foarte bine.M'am dus in oglinda si am ridicat usor de rochie.Ma uitam in oglinda pentru a vedea rezultatul.Hmmm...se pare ca sunt ok.Nu trebuie sa mai slabescs sau asa ceva.Iar acum,ce sa mai fac?Sa inceapa filmul!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Ignoranţa este solul în care creşte încrederea în miracole
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cea mai mare Comunitate SAMP

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Soul Seoul  :: fly to seoul :: hotel ;-
Mergi direct la: