Seoul is a big city. But maybe someone out there is fated to love you.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Love my life<3

In jos 
AutorMesaj
Park Min Jun

Localizare : Over the rainbow<3

MesajSubiect: Love my life<3   Mar Dec 20, 2011 5:36 am

Stiam ca aveam sa dau un mic concert in mall.Aveam emotii foarte mari chiar daca mai aveam vreo 3 ore pana cand acesta va incepe.Ma plimbam prin mall pana cand am ramas pe o banca chiar langa scena.Ma uitam unde voi canta si am zambit putin cam melancolic.Nu eram inca prea obisnuita cu concertele sau cu prezentarile de moda.De multe ori ma bazam pe muzica dar totusi aveam putine emotii.Am oftat usor.Oare cati oameni vor fi aici?Oare cum arat?Sper ca pe scena sa nu mai am atat de multa frica de privirea oamenilor.Ce mai puteam gandi?Stiam ca voi canta cu mai multi oameni.Totusi emotiile tot apareau.Oare de ce aveam un impresar atat de activ si atat de nebun incat sa dea concert la mall.Doamne,eram destul de cunoscuta.Dar el mai mereu,vroia acte de caritate.Nu imi vine sa cred ca am cantat de mii de ori si totusi am emotii.Speram sa vina si oameni pe care ii cunosc eu.Chiar aveam nevoie de asta sau de ce nu...alti cantareti.Poate puteam face un duet.M'ar fi ajutat mai mult.Mereu cantam solo dar inca nu am gasit pe cineva cu care chiar as putea face ceva.Ma rog,sper ca va merge bine si chiar imi doresc asta din tot sufletul.Multi oameni se opreau si ma felicitau,faceau poze cu mine,imi urau noroc sau vroiau un autograf.Aww ce dragut,imi placea chestia asta.Ma facea sa ma simt iubita si imi dadea incredere in mine.Inca cred ca eu ,o cantareata adolescenta ca mine este alcatuita din unele chestii:talent,dorinta,fericire pe scena si fani.Sunt niste lucruri importante si esentiale pentru un cantaret.Publicul da curaj si putere,iar atunci totul merge foarte foarte perfect.Ma rog,stateam prin mall si ma gandeam la chestiile astea.Inca nu incepea spectacolul,chiar mai era mult timp dar inainte de spectacol mai mereu trebuie sa imi pun gandurile in ordine dar pentru un moment pot spune ca sunt foarte inregula,puternica si gata de lupta....si mult noroc Jun!

Jun xD:
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Love my life<3
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Soul Seoul  :: fly to seoul :: mall ;-
Mergi direct la: