Seoul is a big city. But maybe someone out there is fated to love you.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

I'm such a good boy , right ?

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Yong Jae Min

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    Lun Dec 19, 2011 1:59 pm

Trebuia sa recunoasca , Min Young era o tipa de treaba . Yeah , se atasase deja de ea , dar nu stia daca era ceva pozitiv sau negativ . Cel mai probabil , acum ca o cunoscuse , nu o va mai lasa sa plece .
Hell , mereu se intampla asa cu el .
Imi dai putin telefonul tau , te rog ? o intreba la un moment dat .
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Lee Min Young

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    Lun Dec 19, 2011 2:04 pm

Se simtea bine cu Jae Min de ce sa nu recunoasca?Era amuzant,sincer si deja se atasase de el,acum nu mai avea sa scape de ea nu ii va da drumul.
Okey,but!!! sa nu razi de poza mea de pe ecran.
Sus In jos
Yong Jae Min

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    Mar Dec 20, 2011 5:03 am

Ii lua telefonul intre maini , scoase un mic zambet dar nu se opri pe imaginea ecranului . Incepu sa formuleze numarul lui , salvandu - l in telefon cu numele "Jae-Min Oppa" .
Numarul meu . spuse scurt in timp ce ii inmana din nou mobilul . Yeah , vroia ca Min Young sa aiba numarul , iar ea avea voie sa - l sune la orice ora din zi si din noapte . Isi termina intr - un final paharul cu apa , lasandu - l din nou pe masa .
Sus In jos
Lee Min Young

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    Mar Dec 20, 2011 6:04 am

Se uita cum baiatul ii tasta in telefon.Poate avea sa ii dea numarul de telefon.
Okey,multumesc.zise zambind dulce.
Acum avea si numarul lui ce noroc,deschise telefonul uitandu0se cum se trecuse "Jae-Min Oppa" zambi,bagandu-si inapoi telefonul in geanta.
Acum putea sa sune cand vroia si spera sa nu il deranjeze.
Sus In jos
Yong Jae Min

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    Mar Dec 20, 2011 7:08 am

Isi aminti de gandul lui , atunci cand o intalni pe Min Young pentru prima oara : aveau sa se prezinte , sa caute cartile impreuna , sa se cunoasca mai bine si sa iasa impreuna . Si se intamplase chiar asa .
Karma ' s a bitch . spuneau unii . But nope , de data asta nu fusese o bitch . Jae Min nu credea in destin or shit like this , dar cine stie , poate din acel moment avea sa creada , si inca cum !
Ii facu semn chelneritei sa vina catre masa lor , ca sa plateasca paharul de apa si cafeaua .
Isi lua ochelarii de pe masa si . . . . What ? Credeati ca o sa - i uite ? No way , el si acei ochelari aveau un legamant prea strans si special .
Putem merge acasa la mine deci ? o intreba pe fata , ridicandu - se de la masa .
Sus In jos
Lee Min Young

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    Mar Dec 20, 2011 7:25 am

Se gandea pe moment ca a avut un noroc special daca a dat de un tip ca Jae Min intr-o biblioteca.Spera sa iasa totul okey intre ei pentru ca poate acel destin ii impingea la ceva.
Baiatul isi lua de pe masa ochelarii de care nu prea despartit si chema chelnerita pentru a plati.
Da,putem.zise ridicandu-se si ea luandu-si geaca si geanta de pe scaun.
Sus In jos
Yong Jae Min

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    Mar Dec 20, 2011 8:03 am

Zambi scurt , dupa care se indrepta spre iesire .
You won’t be able to sleep a wink all night, blame it on your impulsive mouth
If you want attention, you’re doing it the wrong way right now .
murmura un vers , dintr - o melodie compusa de el .
By the way , Min Young , iti place rap - ul ? o intreba el , bagandu - si mainile in buzunar in timp ce iesea afara din local .
Sus In jos
Lee Min Young

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    Mar Dec 20, 2011 8:14 am

Zambi scurt ascultand versurile baiatului,erau chiar foarte profunde si ei chiar ii placeau.
Da,chiar imi place.Mereu ma pasionat defapt cand nu am ce face si am de facut teme rap ascult insa nu ascult doar cand nu am ce face,rappul este o pasiune pentru mine.zise chicotind.
Adica asa era! wahh....prin muntii aia de teme o melodie o calma imediat si acum ca il avea pe Jae Min langa ea ii era mult mai usor sa asculte cel mai bun rapp.
Iesi din local punandu-si geanta pe umar si tinand geaca in mana.
Sus In jos
Yong Jae Min

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    Mar Dec 20, 2011 12:19 pm

Min Young spusese ca rap - ul o pasiona foarte mult . Oh really ?
Sigur nu spui asta , ca sa imi faci pe plac ? incepu sa rada , caci uneori mai intalnea astfel de fete , but , nu avea nimic contra . Se supara atunci cand unele il minteau pur si simplu , in legatura cu toata viata lor , iar Jae Min afla chiar foarte repede adevarul , ura minciunile .
Probabil n - ar fi in stare sa se supere pe Min Young , era priceless .
Sus In jos
Lee Min Young

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    Mar Dec 20, 2011 12:26 pm

Da,sigur. Chiar ma pasioneaza,eu nu mint in legatura cu muzica absolut deloc.
Chiar era adevarat se bucura ca il facea fericit pe Jae Min insa chiar ii placea rappul,ea nu putea sa minta in legatura cu muzica.Plus ca uraste minciunile,mincinosii,prefacutii si cei care controlau oamenii.Nu suferea chestile astea ea era clar pro adevarului si dreptati.
Sus In jos
Yong Jae Min

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    Mier Dec 21, 2011 6:07 am

Min Young nu mintea . Asta era bine de stiut .
Bine de stiut . spuse . Incepu sa mearga spre apartamentul lui . Jae Min traia in un apartament singur , asta pentru ca nu dorea sa locuiasca in vila tatalui sau . Si , fiind vorba , poate ca nici tatal lui nu - l vroia printre picioare [ e doar o expresie xd ] . Oricum , toti prietenii de varsta lui ori locuiau singuri , ori cu prietena lor / partenera de pat . Jae Min nu - si petrecea tot timpul in casa , de cele mai multe ori se intorcea doar ca sa doarma .
Sus In jos
Lee Min Young

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    Mier Dec 21, 2011 7:44 am

Ma bucur ca ma crezi.
Ii zambi mergand impreuna sper apartamentul lui.Obseva ca se indreapta fix pe unde avea si ea apartamentul.O GOD cat de cool ar fi sa locuiasca in acelasi complex de apartament.Astepta nu era sigura inca nu avea de unde sa stie.Oricum era singura in apartamentul ei,parintii ei i-l cumparase pentru a sta singura sau cu iubitul.But!Care iubit?!Ehh,ramane de vazut,viata se mai schimba.
Sus In jos
Yong Jae Min

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    Mier Dec 21, 2011 8:45 am

Isi baga mainile in buzunar , din moment ce nu avea unde sa le tina [xD] , si continua sa mearga . Complexul de apartamente unde locuiau majoritatea elevilor din Academie nu era atat de departe .
Tu unde locuiesti , Min Young ? o intreba , curios . Nu s - ar fi mirat sa locuiasca chiar aproape de el , deoarece si ea era o eleva si cel mai probabil locuia tot acolo .
Sus In jos
Lee Min Young

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    Mier Dec 21, 2011 8:55 am

In complexul de acolo.zise aratand cu degetul spre complexul de apartamente din fata lor.
Nu s-ar fi mirat sa stea si el acolo,acolo stateau mai toti studentii.

Sus In jos
Yong Jae Min

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    Mier Dec 21, 2011 10:07 am

Fata ii arata unde statea . Cum banuise , exact unde locuia si el .
Woah . Ma mir ca nu ne - am mai intalnit pana acum . spuse , dandu - i de inteles ca si el locuia acolo . Poate nu se mai vazusera pentru ca , cum am mai spus , el nu statea prea mult in apartamentul sau .
Intr - un final ajunsera in fata cladirii , intrara inauntru si se indreptara la etaj , spre apartamentul lui .
Jae Min nu avea tipicul apartament pe care il avea un baiat obisnuit , adica dezordonat and stuff . Ba chiar era destul de ordonat , in cel mai rau caz vedeai niste haine aruncate ici pe colo .
Isi cauta cheile , deschise usa si ii facu loc lui Min Young sa intre .
Welcome to my place . ii spuse .
Sus In jos
Lee Min Young

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    Mier Dec 21, 2011 10:16 am

Chiar,ca.Nu stiu eu mai mereu sunt plecata cu munca.zise dand din umeri chicotind.
Cand se indrepta spre etaj observa ca era fix la etajul unde locuia si ea,vazand unde se oprise ramase un pic blocata.Vazu ca baiatul deschise usa insa..ea inca era in fata usi deschise uitandu-se la usa apartamentului vizavi din partea dreapta.
Chicoti ducandu-si mana la gura,
Jae Min,eu stau chiar aici.zise aratand catre apartamentul de langa el.
Doamne ce ironie,cum de nu se vazu-se ei pana acum?!Destinul asta.Ii zambi uitandu-se la el.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I'm such a good boy , right ?    

Sus In jos

I'm such a good boy , right ?
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Servere samp...ROMANIA GOOD STUNT [Vip LEVEL 1 GRATIS /BUYVIP] 94.176.163.95:7777

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Soul Seoul  :: haengbok academy :: Library ;-
Mergi direct la: