Seoul is a big city. But maybe someone out there is fated to love you.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Seong Sun Mi

In jos 
AutorMesaj
Seong Sun Mi

MesajSubiect: Seong Sun Mi   Sam Dec 17, 2011 10:37 am

# Sheet identity

Name: Seong Sun Mi
Nickname: -
Birthday: 6.03.1993
Occupation: eleva

#
these children learn from cigarette burns

two. animalele
three. dulciurile
four. amuzamentul
five. filmele de orice gen
six. muzica rock
seven. snowboardingul

Dislike:
one. persoanele ce se plang din orice
two. fitele
three. bataile
four. sa-i fie luat ce e al ei

Weaknesses:
one. copilaroasa
two. se supara din orice
three. se indragosteste repede

Fears:
one. nevertebratele
two. sa fie lasata balta la o intalnire
three. sa ramana singura in padure pe timp de noapte
four.sa fie parasita de prieteni

Desires:
one. Sa devina cantareata
two. sa fie sincera cu ea insusi
three. sa vada o stea cazatoare

Secret:

# not good enough for truth

Personality: Este o fire copilaroasa si activa, nu spune niciodata 'nu', chiar daca mereu isi doreste sa faca asta, si asta il considera un punct slab. Vorbeste non-stop, daca isi aduce minte de ceva, si atunci cand incepe, orice persoana isi doreste s-o faca sa taca, stie ca e enervanta si asta o intristeaza, mai ales cand i se spune in fata sau cand o persoana n-o asculta.
Nu-i place chiar orice fel de mancare, de aceea nimeni nu-si prea doreste sa manance cu ea, mai ales cand incepe sa critice mancarea sau chiar bucatarii.
Poate fi ciudata in unele momente din viata, dar si sentimentala. Uraste cand devine prea trista si incepe sa povesteasca cuiva cum se simte, atunci se simtea prea slaba sa poata face altceva, stie ca nimanui nu-i pasa, dar nu are ce sa faca si cum sa se schimbe.
Family and Animals: nu are
History: S-a nascut in Busna, se vede asta dupa acentul sau ce o enerveaza foarte des, prefera sa taca, insa nu poate.
Parintii sai au lasat-o la orfelinat, fiind copilul nimanui, nu a fost acceptata in societate si toti au jignito, inca de mica si-a dori sa devina cantareata, insa stie ca n-are sanse, multi i-au spus ca nu are voce,dar a incercat sa continuie, chiar daca si-a pierdut speranta in propria persoana.
Desi pare mereu vesela si plina de dragoste, Sun Mi, prefera sa fie singur in majoritatea timpului, fiindu-i frica de cei din jur, care o pot jigni prea mult. Pune la suflet orice i se spune.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Seong Sun Mi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Soul Seoul  :: we need to know you :: Application ;-
Mergi direct la: