Seoul is a big city. But maybe someone out there is fated to love you.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Take me away

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 4:32 am

Chicotii la gandurile micutei insa nu spuse nimic,lua o inghititura din bautura lui si zambii satisfacut la gustul intepator al alcoolului. Asa vedea el o seara de duminica,stand la o cafenea cu o tipa draguta,conversand,si poate cine stie,ceva mai mult?
-Stai linistita nu e atat de innebunita dupa mine incat sa isi piarda slujba.
Spuse el leahimte incercand sa nu rada,era clar ca acelei chelnerite i se cam aprinsera calcaiele dupa el insa nici ca ii pasa.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 4:48 am

,,Esti sigur?Nu vreau sa mor atat de tanara " spuse zambind si punand apoi frappe-ul pe masa zambindu-i dulce. ,,Esti comod stiai?" intreba curioasa privindu-l in ochi si plimbandu-si degetele pe bratul lui.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 5:38 am

Se uita in ochii ei si ii isi ridica sprancenele,o facea cam des insa nu ii prea pasa ce spuneau altii depsre el.
-Da mi s-a mai spus papusa.
Mai lua o inghitura din acel lichid apoi puse paharul pe masa indreptandu-si toata atentia spre tanara.
-Sii nu mi-ai spus nimic despre tine,ce zici sa jucam 20 de intrebari?
Nu stia de unde ii venise ideea asta,insa nu ii displacea deloc,mai iesea si el din montonie.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 5:43 am

,,Ok , intreaba " spuse zambindu-i dulce si punandu-se mai comoda in bratele lui , avand picioarele deoparte si de alta a sa , stand cu fata spre el si zambind.
Mai lua cateva guri din frappe pastrandu-si zambetul acela dulce pe chip , care o facea inocenta , pe cand ea nu era chiar deloc.Isi tinea mainile pe dupa gatul sau , stand cu spatele rezemat de de masa si privindu-l adanc in ochi , zambetul ei ascunzand multe.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 5:46 am

Papusa lui avea tupeu,si ii placea asta. Chicotii ironic si isi puse mainile pe talia ei. Corpul ei avea forme apetisante trebuia sa recunoasca,iar asta nu era prea bine daca aveau de gand sa faca ceva mai mult. Adica la cat era el de pervers,ar fi fost in stare sa o faca acolo pe masa de fata cu toata lumea.
Isi dadu ochii peste cap,metaforic vorbind is isi indrepta din nou atentia spre fata.
-Esti din scoala? Nu te-am prea vazut.
Se uita in ochii ei mentiandu-i privirea,voia sa vada cat de departe vor ajunge. Si cu siguranta vor ajunge undeva.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 5:50 am

Zambi vazandu-l ca ii facea jocul.Iubea sa se joace si nu se dadea in spate de la nimic , absolut nimic.
,,Culmea ca nici eu nu te-am vazut , ehh imi petrec timpul mai mult pe acoperis si intarzii la fiecare ora" spuse scotand limba la el.
Nu se putea abtine si tupeul din ea o facea sa para mult mai frumoasa decat era , fiind o narcisista innascuta.Chicoti incet , privindu-l provocatoare , vrand mai mult decat avea in acel moemnt.Era curioasa cum saruta , dar se abtinea pe cat posibil.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 5:58 am

Rase la propriu cand o auzii si isi trecu o mana prin par apoi o puse innapoi pe talia ei.
-Ah da? Pai si eu stau pe acolo destul de mult timp,ma rog eu sunt si nu sunt. Stii,sunt inspector,deci mai trec din cand in cand si prin clase,si culmea nu te vad niciodata.
Chicotii uitandu-se la ea. Avea buze frumoase pline,si murea de curiozitate sa vada cum sunt,insa nu acum,voia sa se mai joace putin.
-Cred ca e randul tau sa pui intrebarea.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 6:01 am

Ramase uimita cand il auzi privindu-l sceptica.
,,Deci sa inteleg ca ma dau la inspectorul scolii?" intreba privindu-l cu o spranceana ridicata.
Nu prea ii venea sa creada lucru asta , dar nu avea ce face , trebuia.
,,Pai hmmm sa vedem ce iti place sa faci?" intreba curioasa zambind incet.
Mai bine nu aflase niciodata , fiind totusi destul de ciudat acum acest lucru pentru ea.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 6:20 am

Isi dadu ochii peste cap cum facea deobicei.Ce avea daca era inspector? El niciodata nu implica viata personala cu munca. Deci nu avea nicio treaba in a se da la elevele majore. Ii placeau puicutele trebuia sa recunoasa. Insa aceasta,aceasta era ceva special.
-Nu vad care este scofala,da sunt inspector si?
Chicotii malefic,prinzand-o mai tare de talie zambind exact asa cum ii placea lui.
-Si imi place sa citesc foarte mult,sa ascult muzica,si hmm sa cant.
Spuse el in ordinea perferintelor,desi ar fi fost mai multe chestii care le facea,si ii placea.
Spre exemplu sexul,niciodata nu se dadea inlaturi de la o partida,adica sa fim seriosi ce barbat ar face asta?
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 6:23 am

Chicoti incet cand ii simti mainile mai atre pe talia ei.Se apropie putin de el , micsorand distanata dintre cei doi zambindu-i dulce si inocent.
,,Nimic " ii sopti la ureche departandu-se apoi si privindu-l in ochi.
Nu mai conta oricum , era majora ce naiba?Putea sa se dea la cine avea chef , mai ales daca acel cineva ii accepta avansurile cum facea barbatul de fata , facand-o sa isi pastreze acel zambet , parand inocenta.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 6:31 am

Ii era foarte clar,tipa era fix pe gustul lui. Ii venea sa sara in sus exact ca un copil mic la acadea,insa se abtinu,i-ar fi stricat imaginea de bad boy,si nu voia asta.
-Atunci papusa,cred ca o sa ne intelegem de minune.
Ii facu cu ochiul apoi se intinse din nou dupa frappe,avea nevoie de putin alcool. intotdeauna avea nevoie de asa ceva,deci azi nu era o exceptie,.
O vazu pe chelnerita de la bar cum o privea invidioasa pe frumoasa din bratele lui si asta il facu sa aiba egoul si mai mare. Intr-o zi poate ca ii va da si ei ce va dorii insa azi nu.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 6:34 am

,,De ce tot imi zici papusa?" intreba curioasa luand frappe-ul de pe masa oftand si luand cateva guri.
O privi pe chelnerita cu coada ochiului zambind malefica.Ce ii mai placea sa enerveze lumea , sa faca fetele invidioase , mai ales daca era cu un barbat/baiat.Dar cu el era ceva diferit , vroia ce mai de durata nu doar o aventura de o noapte si nimic mai mult.
Lasa din nou paharul pe masa privindu-l in ochi pe barbat zambindu-i dulce si provocatoare in acelasi timp.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 6:41 am

Ehh nu putea spune de ce o chema papusa,doar ca asa ii venea lui,defapt trebuia sa recunoasca,era frumoasa ca o papusa,deci apelativul era bine punctat cand vine vorba de ea.
-Pentru ca esti la fel de frumoasa ca o papusa.
Spuse el punandu-i mana pe fata,pielea ei era atat de fina,atat de catifelata,simtea ca nu mai rezista. Cum putea fi o pustoiaca de doar optispe' ani atat de frumoasa?
Cum putea o pustoiaca ca ea sa ii puna capac? Nici el nu stia.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 6:43 am

Zambi incet simtind cum obrajii ei luau incet foc la atingerea lui.Il privea in ochi , trecandu-si incet degetele pe obrazul lui pastrandu-si acel zambet pe buzele rosii.
Era foarte frumos , putea sa recunoasca asta si ar fi dat orice pentru un barbat ca el.Nu stia cum se il gasisese sau de ce , dar nici nu mai conta in acel moment nimic in afara de el.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 6:55 am

Inchise doar putin ochii cand aceasta isi puse mana pe obrazul lui. De ce simtea ca totusi voia ceva mai mult de la ea?
Deschise ochii si o privii cu aceeasi intensitate cu care ea il vrajea cu acei ochi ciocolatii.
Isi musca buza cam tare,insa acum nu prea conta,se ridica doar putin si isi puse mainile in parul fetei privind-o calm in ochi.
Peste cateva secunde buzele lui erau peste ale ei. Si avusese dreptate buzele ei erau mai dulci ca mierea si mai fine ca si catifeaua.
Era papusa lui.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 6:58 am

Ramase uimita , dar ii raspunse la sarut fara sa mai stea pe ganduri.Isi puse incet mainile pe dupa gatul sau , zambind in sinea ei si inchizandu-si treptat ochii.
Saruta al naibii de mine si era dulce , facand-o sa il vrea mai mult ca la inceput.Il trase putin mai aproape de ea continuand sarutul , facandu-l mai pasional.
Era papusa lui si nu o deranja cu absolut nimic.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 7:01 am

O musca usor de buza apoi isi baga limbga in gura ei fara sa ceara permisiune sau ceva,il intoxica pur si simplu,voia mai mult si mai mult. Si o voia langa el pentru totdeauna.
Isi plimba mainile de sus in jos pe spatele ei strangand uneori anumite locuri. Fata asta ii facea placere pana si dintr-un sarut.
Se desprinse cu greu de ea,si isi lipise fruntea de a ei.
-Papusa ar fi bine sa ne oprim,stii chelnerita e cam invidoasa.
Chicotii el vazand deja cum tipa aceea spumega,eh nu era vina lui ca nu avea noroc. Acum nu dadea papusa lui pe nimic in lume.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 7:07 am

Chicoti incet privindu-l.
,,Nu imi pasa ce crede chelnerita cat timp nu ma omoara " sopti chicotind incet si il saruta scurt.
Nu se putu abtine sa nu zambeasca .Isi plimba degetele pe obrazul sau zambindu-i dulce.L-ar mai fi sarutat de zeci de ori in acel moment , fara nici cea mai mica rusine sau ceva de genul ca se saruta cu el intr-o cafenea.Nu era treaba nimanui ce faceau ei.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 12:13 pm

O saruta si el,apoi o puse la locul ei,dar tinand-o langa el,mana lui inca era pe talia lui,asa ca nimic nu putea fi mai frumos.
Nu mai voia sa stea asa pentru ca in primul rand el avea de sfuerit. Robbie nu era cuminte si deseori ii lua ore sa il calmeze asa ca prefera sa nu riste.
-Papusa ai face bine sa fi cuminte,altfel nu raspund de faptele mele.
Ii facu cu ochiul apoi mai lua o inghititura din frappe,adora bautura aceea,il tinea mereu treaz cand nu voia sa doarma,cand cosmarurile ii invadau mintea.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 12:22 pm

Chicoti incet , punandu-si capul pe umarul sau zambind.
,,Sunt majora si daca e pana acolo nu te dau la corupere promit" spuse cu o voce inocenta.
Ce mai conta?Cat timp nu era o aventura nu conta , dar aici nu stia ce vroia el defapt , asa ca mai bine se calma decat sa faca o prostie.Incepu sa isi plimbe degetele pe pieptul sau zambind plictisita.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 12:42 pm

Ii simtea pana pe pieptul lui si simtea cum se incinge. Papusa lui chiar nu sita sa se calmeze.
Iar faptul ca acea chelnerita nu le dadea pace tot uitandu-se la ei din cinci in cinci minute il facea sa isi dea ochii peste cap la fiecare cinci secunde.
-Papusa stai cuminte.
Maraii el jucaus capturandu-i inca odata buzele acelea apetinsante intr-un sarut sexy asa cum numai el stia sa dea.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 12:51 pm

Chicoti incet si fantomatic raspunzandu-i la sarut.Nu se putea abtine sa nu il provoace , asa era firea ei si nu avea de gand sa se opreasca , desi o enerva privirea chelneritei asupra lor la fiecare cateva secunde.
Se departa usor de el zambind dulce.
-Ce zici sa plecam?Ca ma seaca chelnerita aia.ii sopti rugatoare privindu-l in ochi , pierzandu-se pentru cateva clipe.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 12:59 pm

O privii malefic si o mai saruta odata de data aceasta mana lui ajungand undeva pe piciorul ei urcand usor in sus. Cand se despartii o saruta usor pe frunte si apoi se uita in ochii ei.
-Esti geloasa papusa?
Se ridica de la masa intinzandu-i mana sa o apuce,sincer nici lui nu ii prea mai placea sa stea in acea cagenea cu privirea chelneritei pe ei la fiecare cateva secunde. Era fustrant.
Mai ales ca papusa era doar a lui,si nu avea de gand sa se mai dea la cineva,ea ii pusese capac.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 1:07 pm

Se ridica luandu-l de mana zambind.
,,Da." ii spuse scurt si la obiect scotand limba la el.
Ura cand se uita cineva la ea omorand-o din privi si in plus vroia sa se simta bine cu el , nu sa faca pe cineva geloasa sau ceva in genul.Chicoti incet si malefic sarutandu-l din nou , dulce cum avea obiceiul.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Dum Dec 18, 2011 1:11 pm

Cand il saruta din nou,o intoarse spre el cu totul lipindu-i soldurile de ale lui,mainile umblandu-i pe spatele ei fara nici un fel de retinere.
Ii placea cand ea prelua initiativa,era atat de draguta,si mereu continua sa isi aduca aminte ca era doar papusa lui. Doar a lui.
-Ei bine in cazul asta ma bucur ca esti.
Spuse el dupa ce intreupse sarutul privind-o in ochi zambindu-i dulce. Ii mangaia spatele linistitor apoi dupa ce mai depuse un mic sarut pe buzele fetei o trase spre masina. Avea sa o duca acasa.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Take me away   

Sus In jos

Take me away
Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Soul Seoul  :: haengbok academy :: roof ;-
Mergi direct la: