Seoul is a big city. But maybe someone out there is fated to love you.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Take me away

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Mier Dec 21, 2011 12:56 pm

Chicoti incet zambindu-i apoi si sarutandu-l scurt.
,,Da , este bine la tine acasa " spuse chicotind si zambindu-i dulce.
Cobori din masina , asteptandu-l si scotand limba la el.Adora cand facea botic , semana ca si un catel plouat si nu ii putea rezista , nu avea cum si asta o enerva putin putin , dar ii placea ca nu ii putea rezista avea o minte perversa cand vroia.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Mier Dec 21, 2011 1:00 pm

Zambii si iesii din masina,o lua de mana si urcara impreuna scarile din fata blocului.
Au mers asa apoi au urcat in lift unde o liniste incomoda se aseza intre ei. Insa nu ii prea pasa,tot ce conta era ca papusa lui statea acum cu el. Acceptase sa vina la el acasa.
Cand deschise usa de la apartament o lasa pe ea se intre prima apoi o facu si el inchizand usa cu cheia.
-Bine ai venint in umilul meu apartament papusa.
Spuse el amuzat,nu era deloc umil,insa asa ii placea sa ii spuna. Era locul perfect pentru el si nu ar fi schimbat acel apartament pentru nimic in lume.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Mier Dec 21, 2011 1:04 pm

Chicoti intorcandu-se si privind apartamentul apoi se intoarse cu fata spre el zambindu-i dulce.
,,Imi place apartamentul tau" spuse zambind si se descalta.
Se rezema intr-un mod cum doar ea stia sa il provoace si afisa un zambet inocent si provocator privindu-l in ochi.
Vroia sa il provoace tot mai mult , habar nu avea de ce , dar nu se putea abtine.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Mier Dec 21, 2011 1:07 pm

Se indrepta spre ea exact ca un leopard de prada,si o apuca bine de mijloc lipind-o de el.
-Esti rea papusa?
O impinse de peretele cu camera lui si isi baga mainile in parul ei zdrobindu-si buzele de ale ei,fara sa astepte sau sa o pregateasca pentru asta.
Se lipii de ea mai mult si isi plimba mainile pe corpul ei,ca si cum ar fi fost ceva natural.
Se simtea el insusi,cu ea aici,si nu putea schimba cu nimci asta. Nici ca si-ar dorii.
-Tin la tine papusa,ce mi-ai facut?
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Mier Dec 21, 2011 1:12 pm

Chicoti cand il vazu ca se apropie de ea si ii raspunse la sarut simtind peretele rece in spatele ei.Avea mainile pe dupa gatul sau simtindu-i corpul lipit de al ei si zambi pur si simplu .
,,Nu stiu..dar acelasi lucru mi-ai facut si tu " sopti si il saruta din nou zambind in sinea ei.
Nu vroia nimic mai mult decat pe el si atat/
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Joi Dec 22, 2011 8:42 am

O stranse mai tare de talie si o mai saruta odata. Era atat de draguta cand ii vorbea asa.
Cand il facea sa se simta in felul asta. Se desprinse de ea si o trase spre bucatarie.
-Ce preferi? Pizza sau pui la rotisor?
Intreba el pregatit cu telefonul in mana,gata sa sune la orice restaurant si sa comande mancare.
Isi musca usor buzele inca simtindu-i gustul dulce. Fata aia avea sa fie moartea lui,de asta era convins.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Joi Dec 22, 2011 8:47 am

,,Hmmm pizza " spuse zambind si lasandu-se tras de el.Zambi si se urca cu fundu pe masa stand picior peste picior , vrand sa il provoace mai mult si asteptand ca acesta sa comande.
Ii zambi , cum avea obiceiul si il privi punandu-si mana pe masa si batand incet cu unghile in lemnul masiv.Se plictisea si asta se vedea de la o posta , da nu prea oo pasa cat timp era cu el.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Joi Dec 22, 2011 9:05 am

Coamanda doua pizza cu pui si inchise telefonul sprijindu-se de blatul dulapului de langa ghiuveta si ii zambii pervers fetei care tocmai incerca sa il seduca.
Ei bine era obisnuit cu asta,dar cu ea totul era difeirt,totul il facea sa se gandeasca la altceva,ea era imprevizibila.
-De ce incerci tu mereu sa nu fi cuminte?
I se adresa pe un ton senzual indreptandu-se spre ea cu pasi lenti calculati si cu acea privire care ar fi topit orice fata.
Cand ajunse in dreptul ei isi impletii mainile in parul ei si isi lipii buzele de ale ei,limba lui intrand fara nici o avertizare in gura fetei,se lipii mai mult de ea si continua sa o sarute pana cand soneria usii se auzi vag. Se desprinse de ea cu regret.
-Salvata de pizza,papusa.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Joi Dec 22, 2011 9:10 am

Ii raspusne la sarut zambind avand mainie pe dupa gatul sau oftand de placere.Cand acesta se desrpinse de ea , il privi nemultumita si ofta incet.
,,Nu vreau sa fiu salvata de nimeni " spuse scotand limba la el.
Continua sa stea pe masa privindu-l.Nu prea se lasa sedusa de oricine , dar cu el era totul mult prea diferit.
Ofta usor batand cu degetele in masa plictisita asteptandu-l pe Robert sa se intoarca,
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Joi Dec 22, 2011 9:20 am

Isi dadu ochii peste cap la comentariul ei,deschizand in acelasi timp usa,luand pizza si dandu-i banii pustiului.
Intra innapoi in apartament si o dadu cu usurinta jos de pe masa. Era vremea pentru cina,si sincer era cam lihnit,
-Las' ca o sa existe si ziua aia in care nu vei fi salvata.
Spuse el cu o voce senzuala asezonata cu o privire perversa. Adora sa faca asta. Lua o felie de pizza si o baga pe toata in gura mestecand cu pofta. Avea o foame de nu se vedea,si pizza aceea arata clar bine.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Joi Dec 22, 2011 9:28 am

Chicoti inet si scoase limba la el privindu-l si incepand sa manance pizza calma.
,,De ce nu poate fi ziua aceea azi?" intreba curioasa privindu-l.
Ofta usor si amuzata continuand sa manance plictisita.Nu avea chef de nimic , sau de ce avea chef barbatul nu ii facea pe plac si pe o parte se bucura de acest lucru .Se lasa pe spate , stand bine mersi si privind tavanul.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Vin Dec 23, 2011 5:10 am

Se inneca cu pizza lui si o privi un pic uimti pret de cateva secunde? Ea voia sa fie azi "acea" zi?
Nu spuse nimic si se reintoarse la pizza lui,se juca cu felia lui uitandu-se in gol la ea.
Chiar il voia? Adica intratat de mult il voia incat sa spuna asta? Ce'i drept era putin uimit,insa incerca sa nu o arate.
-Pustoaic-o stai cuminte.
Murmura el in timp ce mai musca odata din acea felie. Era inca uimit si nu stia ce sa spuna. Ei bine ii cam inchise gura.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Vin Dec 23, 2011 5:13 am

Chicoti incet cand ii vazu reactia.Nu isi dadu seama pe moemnt ce spusese , dar apoi doar zambi inocenta.
,,Dar nu am facut absolut nimic!!!" spuse nemultumita privindu-l.
Se dacu doar cu parerea nimic mai mult , nu il provocase sau ceva de genul sa o faca.Manca mai departe acea pizza plictisita si se aseza mai comoda pe scaun privindu-l amuzata.
,,Ti-a cam stat pizza in gat?" intreba usor amuzata.
Ii placea sa enerveze pe oricine ii iesea in cale , dar totusi chiar ii inchise gura de aceasta data fara sa vrea.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Vin Dec 23, 2011 5:36 am

Scapa felia de pizza din mana si se uita la ea pervers. O cauta cu lumanarea? Bine.
Isi trecu rapid o mana prin par si apoi cand ajunse in fata ei o trase brusc in sus de mana si ii lipii corpul de al lui. Ii simtea fiecare particica de corp si asta il facea sa fiarba si mai mult .
-Papusa,observ ca iti place sa te joci cu focul.
Zambii pervers si se apleca sa o sarute pasional masandu-i dur buzele si muscandu-le din cand in cand.
Nu mai avea de gand sa se opreasca.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Vin Dec 23, 2011 5:40 am

O lua prin surprindere.Nu se astepta la asta , dar totusi o speriase reactia lui .Ii raspunse la sarut , avand mainile pe dupa gatul sau.
Isi simtea sanii presati de corpul lui , dar nu ii pasa pe moment.Se rezema de perete , tranadu-l dupa ea , fara sa se dezlipeasca macar putin.
Avea de gand sa il opreasca la un moment sa ii si spuna ca ii virgina .Prefera ca el sa stie decat sa faca ea o prostie , desi nu prea credea ca va regreta.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Vin Dec 23, 2011 5:53 am

O lipii de perete mainile lui fiind deja pe spatele fetei pe sub tricou sau maiou sau ce avea,nu ii prea pasa in momentul asta.
Insa il intartase deci avea sa plateasca daca se poate spune asa pentru asta. Cand simtii nevoia de aer se dezlipii de buzele lui avansa pe gatul fetei. Incepea sa adore acel loc.
-Vezi...? Soptii el aer cald pe gatul fetei-cam asta se intampla cand cineva ma intarata... .
Chicotii si musca usor acel loc continuand sa ii sarute gatul.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Vin Dec 23, 2011 5:57 am

Chicoti , lasandu-si capul pe spate si incind cand o musca de gat.Fusese chiar placut .Zambi usor stand mai comod pe perete.
Isi plimba usor degetele pe spatele lui , pastrandu-si acel zambet dulce pe buzele usor rosii.
,,Sunt virgina " sopti .
Desi o cam trantise asta era , trebuia sa stie inainte ca sa ajunga unde vor ajunge.Nu ii parea rau nici o clipa pentru ce avea de gand sa faca.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Vin Dec 23, 2011 6:03 am

Intepenii cateva secunde,si apoi isi ridica capul spre fata. O privii in ochi dulce pret de cateva clipe,apoi o trase in bratele lui,o strangea tare,si ofta privind pe fereastra din spatele ei.
-Papusa,esti sigura ca vrei sa faci asta?
O stranse mai tare in brate frecandu-i spatele linistitor. Niciodata nu fusese cu o vrigina si adevarul era ca ii era cam frica.
Daca o facea sa sufere? Daca avea sa o doara prea tare? Daca era el prea violent?
Mii de intrebari roiau in capul lui in timp ce o strangea in brate. Nu voia sa o faca sa regreta mai tarziu asta.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Vin Dec 23, 2011 6:07 am

Isi lasa capul pe umarul sau oftand incet.Era sigur , foarte sigura de asta si nu stia cum de.
,,Da...sunt sigura " sopti zambind si ridicandu-si capul privindu-l in ochi.
Isi puse usor mana pe obrazul lui , privindu-l dulce cum avea obiceiul.Nu vedea de ce sa regrete , in fond asta vroia ea si daca el era de acord bine , daca nu va mai putea astepta.Nu se grabea chiar deloc , dar stia ca el vroia sa fie primul si restul chiar nu mai conta , cand sau ceva de genul.
,,Stiu ca vreau ca tu sa fii primul."sopti .
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Vin Dec 23, 2011 1:40 pm

O stranse mai tare in brate,apoi isi puse mainile sub picioarele ei,luand-o in stilul miresei avansand cu ea pana in dormitor.
Odata ajunsi acolo o pus pe pat,asezandu-se usor peste ea lipindus-i corpul de al ei fara as-i lasa corpul pe al ei,si o saruta din nou.
De data asta fiind lent,aratandu-i cat de mult inseamna ea pentru el,cat de mult l-a schimbat in ultimile doua zile.
Se indragostise de ea fara speranta,insa nu ii pasa,o voia pe ea. Pe papusa lui.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Vin Dec 23, 2011 1:45 pm

Avea mainile dupa gatul sau zambindu-i dulce.Il vroia pe el si nu va regreta niciodata acea decizie pe care o luase.
Simti patul moale si un zambet ii aparu pe chip , raspunzandu-i la sarut si ridicandu-si in picior incet pe talia lui.Nu se putea abtine , era indragostita de el si asta era tot ce conta pentru ea.Stia ca tinea la ea , doar prin felul cum se comportase si ii placea felul lui de a fi.Zambi in sinea ei , avand mainile pe dupa gatul sau , coborand incet pe spate.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Vin Dec 23, 2011 2:01 pm

Cand simtii nevoia de aer,stia deja unde avea sa se duca,asa ca ii asalta gatul cu saruturi mici umede,in timp ce mainiel lui umblau pe sub tricou il facea sa simta lucruri pe care nu le simtise de mult. Ii facea inima inghetata sa se topeasca.
-Esti perfecta. Soptii el in timp ce avansa cu sarturile catre decolteul destul de generos al fetei.
Il innebunea la propriu insa ii placea asta,papusa lui era a lui si asta il facea sa se simta cel mai mandur barbat din lume.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Vin Dec 23, 2011 2:06 pm

Chicoti cand il auzi , simtindu-i mainile sub tricoul ei.Era cald si ii placea la nebunie acest lucru.Isi lasa capul pe spate , lipindu-se mai mult de el , tragandu-l mai aproape.
nu vroia sa mai plece de langa ea.Vroia sa fie doar a ei si a nimanui altcineva.Zambi muscandu-si incet buzele de placere , fiorii invadandu-i corpul.
Sus In jos
Robert Dawson

MesajSubiect: Re: Take me away   Vin Dec 23, 2011 2:18 pm

Revenii la buzele ei si o saruta de data asta mai puternic,mai pasional,mai excitant dandu-i repede tricoul jos,ramanand doar intr-un sutien negru cu dantela. Ii placea insa nu avea sa ramana cu el pe ea prea mult timp.
Chicotii la acest gand,si continua sa o sarute pe fata in timp ce mainile lui se mutasera acum in lateralele fetei strangand managaind,si imbratsiand acea parte a corpului.
Iubea cand facea asta,se simtea de parca ar fi fost cel mai normal lucru din lume,o simtea a lui si asta il facea sa fie in al noualea cer.
Sus In jos
Alessandra Denvers

MesajSubiect: Re: Take me away   Vin Dec 23, 2011 2:22 pm

Se mira ca o lasase asa repede fara tricou , dar doar zambi.Il scapa si ea de tricou zambind incet si incepand sa isi plimbe unghile pe spatele lui , strecurandu-si intre timp limba printre buzele lui si tragandu-l mai aproape de ea.
il iubea al naibii de mult si era doar a lui ,, acest lucru facand-o sa zabmeasca in sarut.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Take me away   

Sus In jos

Take me away
Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Soul Seoul  :: haengbok academy :: roof ;-
Mergi direct la: